کولر گازی

( ASGS12LFCA )

مدل ASGS12LFCA

کولرگازی برند اجنرال ۱۲۰۰۰

کم مصرف با گرید A+++ از بهترین های موجود در بازار می باشد.

دارای تضمین کالا با کیفیت و قیمت مناسب با بودجه شما.

فروشگاه لوازم خانگی و برقی اوجنرال بانه

شماره های تماس برای مشاوره و خرید

۰۹۱۸۰۱۳۱۳۵۳

0 ریال بدون مالیات.

اوجنرال
ASGS12LFCA
12000هزار
ژاپن
اوجنرال
تایلند
2018
A+++
R410A
بدون صدا
دیواری
معتدل
 • کولرگازی اجنرال با استفاده از تکنولوژی پیشرفته کشور ژاپن از بالاترین راندمان و دوام در شرایط آب و هوایی مختلف نسبت به رقبای خود برخوردار است.

  با توجه به سابقه طولانی در زمینه تهویه مطبوع به صورت تخصصی، مورد اعتماد مردم است.

  موتور کولر گازی ۱۲ هزار اجنرال مدل ASGS12LFCA از کپرسور روتاری بهره می گیرد و یکی از کولر گازی کم مصرف های موجود در بانه می باشد..

  محصول جدید کولر گازی اجنرال ۱۲ هزار با عملکرد سرمایشی و گرمایشی و تکنولوژی اینورتر، بهترین انتخاب برای مشتریانی است که کیفیت و مصرف بهینه انرژی اولویت اول آنها است.

  اسپلیت و کولر گازی دیواری اینورتر اجنرال با صرفه جویی در مصرف برق، دمای اتاق را طوری تنظیم می نماید که از ۱۰ درجه سانتی گراد کمتر نشود بنابراین می توان مطمئن شد که اتاق در زمان خالی بودن، زیاد سرد نمی شود.

  کولر گازی اجنرال برای چند دهه است که در کشور ما تبدیل به بهترین و شناخته شده ترین برند در بین مصرف کنندگان کولر گازی به واسطه کارایی و دوام بسیار زیاد شده است.

  مصرف کولرگازی اوجنرال O’General

  کولر گازی ۱۲۰۰۰ اجنرال کم مصرف مدل ASGS12LFCA دارای برد الکتریکی اینورتر میباشد و به عنوان کم مصرفترین کولرگازی شناخته میشود و از گاز مبرد R410A بهره میبرد.

  مزایای کولرگازی های اجنرال O’General

  همچنین دارای فیلترهای یون بو زدایی و عصاره سیب می باشد که این فیلترها با استفاده ازاکسیداسیون وکاهش اثرات یون های تولید شده توسط سرامیک دارای ذرات بسیار ریز، ازطریق تجزیه شدید بوهای جذب شده ، عمل بوزدایی را انجام می دهد و ذرات ریزگرد و غبار، تخم غیر قابل مشاهده قارچ و جانوران ریزمضر، توسط الکتریسیته ساکن جذب فیلتر شده وبه وسیله عنصر اسید فنیک گرفته شده ازسیب ، از رشد بیشتر آنها جلوگیری کرده و در نتیجه این ذرات غیر فعال می شوند.

  از ویژگی های دیگر آن می توان به قابل شستشو بودن پنل، علامت نشان دادن زمان تمیز کردن فیلتر، تغییر روش خودکار، تنظیم خودکار جریان هوا اشاره کرد.

  برای خرید و مشاوره :

  09184523462

  09187777941

  09180131353